Pomoc dla Jagódki
www.izdebnik.pl - STRONA W PRZYGOTOWANIU ! Copyright 2005r. e-mail: izdebnik@izdebnik.pl
Główna Historia Turystyka Zdrowie Sport Edukacja Biznes Ogłoszenia OSP PKS Fotografia
Izdebnik - , gm. Lanckorona. Nazwa; prawdopodobnie pochodzenia wołoskiego. Wołosko-rumuńskie słowo „istep” oznacza osadę, miejsce zamieszkałe
Firmy
Turystyka
Meble
Kwiaciarnie
Motoryzacyjne
Fryzjerstwo
Ubezpieczenia
Gastronomia
Zdrowie, Apteki
Dodaj firme
Forumalarz

Izdebnik to największa w gm. Lanckorona i jedna z większych wsi powiatu wadowickiego (tak pod względem obszaru jak i ludności), usytuowana na jego wschodnim krańcu, przy trasie Kraków - Głogoczów - Kalwaria. Na terenie tej miejscowości znajduje się również najdalej na wschód wysunięty cypel byłego woj. bielskiego. Lokalizacja Izdebnika sprzyja rozwojowi Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Gmina Izdebnik jest położona na trasie z Krakowa do Cieszyna. Odległość do Krakowa to zalediwe 28km. W samym Izdebniku znajduje się około 50 firm. Podobnie jak Kalwaria Zebrzydowska słynie z producki mebli. Ale oprócz mebli zanjdują się tutaj również firmy z branży motorycajnej, budowlane, apteki, jedna z największych dyskotek w okolicy i inne.

W celu dodania swojej firmy prosimy o wypełnienie formularza formularza.
Jeżeli są Państwo zainteresowani umieszczeniem na naszej stronie baneru reklamowaego swojej firmy prosimy napisać na adres izdebnik@izdebnik.pl.